http://www.facebook.com/pages/Tehran-Cairo-Dictators-must-go%DA%86%D9%87-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86%DA%86%D9%87-%D9%82%D8%A7%D9%87%D8%B1%D9%87-%D8%AF%DB%8C%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D9%87/105911529486726?sk=wall#!/note.php?note_id=152412961482130

بکار گیری شیوۀ جدید اعتراضی در شب توسط جوانان باعث سر در گمی و کلافگی نیروهای سرکوبگر شده است

اعتراضات در خیابانهای مرکزی شهر تهران ادامه دارد و مردم بصورت گسترده در خیابانها و میادین مرکزی حضور دارند.

روز یکشنبه اول اسفند ماه حوالی ساعت 20:00 با تاریک شدن هوا، مردم و جوانان در نقاط مرکزی گسترده حضور دارند. مردم بصورت دسته های زیاد اقدام به تجمع می کنند و شروع به سر دادن شعار می نمایند شعار ها علیه علی خامنه ای متمرکز است با گسیل شدن نیروهای سرکوبگر به آن نقطه آنها پراکنده می شوند. همزمان دستۀ دیگری از جوانان در نقطۀ دیگری شروع به اعتراض می نمایند و همچنین اقدام به سر دادن  شعار می کنند.

این شیوۀ اعتراضی با تاریک شدن هوا در نقاط مختلفی ادامه دارد . از جمله نقاطی که این شیوۀ اعتراضی بکار گرفته می شود مسیر انقلاب تا چهار راه ولی عصر و میدان ولی عصر ،میدان انقلاب بسوی آزادی ؛میدان 7 تیر و خیابانهای اطراف آن ،میدان ونک و سایر نقاط تهران می باشد.

شیوۀ جدید اعتراض باعث سر در گمی و کلافگی نیروهای سرکوبگر و همچنین به هم ریختگی سازماندهی آنها شده است. نیروهای سرکوبگر  به موقع قادر به واکنش و سرکوب و دستگیری اعتراض کندگان نیستند.

با تاریک شدن هوا حضور گسترده اما غیرمتمرکز مردم در تمام نقاط تهران موجب سردرگمی نیروهای نظامی، امنیتی و انتظامی شده است.

معترضان شعارهای تندی علیه خامنه ای می‌دهند. شعارهایی از جمله «کشته ندادیم که سازش کنیم، رهبر قاتل رو ستایش کنیم» و «سیدعلی بمیری، بن‌علی رو ببینی» شنیده شده است.

«تک‌تیرانداز»های سوار بر موتور در خیابان ولیعصر، حدفاصل «چهار راه انقلاب تا ميدان وليعصر» مشاهده شده است. «از ساعت ۳ بعدازظهر دسته‌های ۲۰ تا ۳۰ نفری موتورسوار كه بعضا ۳ ترك بودند، خيابان وليعصر، حد فاصل چهار راه انقلاب تا ميدان وليعصر را طی می‌كردند. حداقل ۳ نفر از ترك‌نشينان را به همراه سلاح تك تيراندازی ديدم. حدود ساعت ۵ بعد ازظهر عده‌ای از همين موتورسواران برای تحريک انبوه مردم كه در پياده‌روها حركت می‌‌كردند، جمعيت خيلی زيادی در آن محدوده در رفت‌وآمد بودند

وضعیت شهر اصفهان امروز "شبیه به حکومت نظامی" بود و علاوه بر متوقف شدن دریافت امواج ماهواره، دسترسی به اینترنت و امکان برقراری تماس تلفنی از طریق موبایل، به شدت مختل شده است.

شاهدان عینی از تهران از مشاهده "خودروهای نفربری" خبر داده اند که پیش تر در سطح شهر دیده نشده بود

תגובות:

 • روز بزرگ دیگری توسط مردم ایران در راه سرنگونی حکومت تجاوز و اعدام رقم خورد. شعارهای مرگ بر دیکتاتور و مرگ بر دیکتاتوری، با نشانه گرفتن راس حکومت، در خیابانهای چندین شهر طنین افکند. دنیا شاهد آن بود که مردم ایران هم مانند مردم مصر و تونس و ……. دیکتاتور و دیکتاتوری نمیخواهند و این حکومت را شایسته هیچ بشری نمیدانند.
  گمان میکنند که با سرکوب میتوانند عزم و اراده مردم را در هم بشکنند. به صفوفشان امیدواری داده بودند که دیگر تمام شد، گرفتیمشان، سرکوبشان کردیم، بساط فتنه را جمع کردیم. اما اولین کسی که باور نکرد و امروز ته مانده باورش هم از بین رفت خود نیروهای سرکوب بود.
  حتی عوامل سرکوب، ترس فرماندهان و مقامات را لابلای حرفهایشان میدیدند و احساس میکردند. روزهای ٢٥ بهمن و اول اسفند همه این امیدواری ها را نقش بر آب کرد.
  زنده باید انقلاب
  مرگ بر حکومت اعدام و سنگسار ، مرگ بر حکومت کهریزک و تجاوز
 • مرگ بر حکومت ضدّ مردم، مرگ بر حکومت ضدّ آزادی و مرگ بر هر چه آخوند جنایتکار
 • اگر کشورهای غربی بدانند که میدانند، و اگر دانسته از این نکبتهای خونخوار زمانه بطور غیرمستقیم دفاع بکنند که میکنند و اگر از این پشتیبانی دست برندارند ،ننگ هر چه بیشتر بر آنان باد!!! ای خوبی ای آزادی چقدر رسیدن و در آغوش گرفتن تو برای ما مرد…م سرزمینم ایران دشوار گشته ، با که باید سخن گفت؟ به کجا باید رفت ؟ این همه درد را آخر ما چگونه تحمل کرده ایم و چقدر دیگر باید؟چرا بر مردم ما چنین سرنوشتی رقم زده شده؟ ،ای خونخواران ای دژخیمان و ای نامردان زمانه شما میدانید که نابود خواهید شد ولی بگوئید ما با شما چه کردیم که با ما چنین رفتاری میکنید کدامین مادرو پدر چنین رفتاری با فرزندانشان کرده اند که شما با ما کرده اید؟ شما روی بدی را به شنیترین مقدار و اندازه رسانده و سفید کرده اید!!! مرگتان عروسی مردم سرزمینمان است پس هر چه زودتر بمیرید!!! :..( ـ

הסיסמאות של היום:

سید علی بمیری، بن علی رو ببینی

اسفند دونه دونه،سید علی سرنگونه

مرگ بر دیکتاتور

مرگ بر خامنه ای

مبارک،بن علی،نوبتته سید علی

کشته ندادیم که سازش کنیم، رهبر قاتل رو ستایش کنیم

כתיבת תגובה