צרו קשר

טופס הצור קשר הפך למספמה של בוטים שמצליחים להערים על הקפצ'ות למיניהן, ונאלצתי לבלות חלק גדול משעות הערות שלי במחיקת הצעות למין עם נשים לוהטות בסביבתי (אוסטריה, מתברר), פרנסה קלה ובשפע וביטקוין במחירי מבצע.
לא מתאים.
אם אתם רוצים ליצור איתי קשר בכל זאת אז כתבו לי ל-thamar כרוכית zeresh.co.il (אתם גם מוזמנים לאתר של הוצאת זרש באופן כללי).

אם אתם רוצים להזמין הרצאה, אז למסגרות של צעירים שוחרי ידע שטרם עשו תואר ראשון (חיילים שקרובים לשחרור) אז אפשר דרך מדור גיוס סטודנטים במרכז האקדמי שלם (טלפון: 1-800-800-616   דוא"ל: students@shalem.ac.il), ולמסגרות שמשלמות היטב – דרך אנסטסיה.
שימו לב! אף אחד מהנ"ל אינו המזכירה שלי, ואני לא מדברת בטלפון. אנא אל תטרידו אותם בעניינים שאינם קשורים להרצאות! כתבו לי מייל ב- thamar כרוכית zeresh.co.il.

9 תגובות לפוסט "צרו קשר"

 1. […] צרו איתי קשר ב-mpdpthmr@ג’ימייל או דרך הטופס המקוון. […]

 2. […] עילם-גינדין | אטימולוגיה עממית מהתנ"ך ועד היום אתר | יש לכם שאלה? דוקטור ומרצה לבלשנות, יודעת לקרוא איזה 20 שפות, אנחנו לא […]

 3. […] Wanna hear more? I give enrichment lectures wherever they pay well. This is my Contact form. […]

 4. […] וכרגיל – אתם בטוח רוצים לשמוע עוד, ואני הרי נותנת הרצאות העשרה במגוון נושאים לחברות, ארגונים ומסגרות פרטיות שמשלמות טוב (אם אנחנו כבר בענייני מלכים). צרו קשר להזמנת הרצאה. […]

 5. […] میتوانند به من یا از طریق فیسبوک یا با ایمیل یا از طریق این فرم نظر خود را […]

 6. שלומית מנדלבאום הגיב:

  שלום תמר.
  ראיתי אצל חברים את התחתיות לכוסות עם מילים בעברית שהגיעו מפרסית (ואולי מעוד כמה שפות שאני לא זוכרת), ונדלקתי. אני רוצה לקנות גם לי סט אחד לפחות. האם אפשר להזמין דרכך?
  אשמח לדעת פרטים.
  תודה רבה,
  שלומית.

 7. אבי קרבל הגיב:

  שלום רב,
  ברצוני לרכוש את הספר – מגילת אסתר
  אודה לך מאוד באם תסייעי בידי היות והספר לא נמצא בחנויות.
  בתודה אבי קרבל
  0544733685

 8. אור לי הגיב:

  תמר שלום רב,

  שמי אור לי יעקובי, ילידת אירן, עו"ד שעובדת יוצאי אירן ועם נכסי הקהילה האיראנית כאן בישראל. אני פונה אליך לבקשת המלצה על גיאונולוג שמכיר ויכול לסייע עם הוכחת זהות. אשמח לשמוע ממך בהקדם.

  המון תודה וחג פורים שמח,
  אור לי

 9. בני דקל הגיב:

  שלום לך תמר!!!
  זקוק לעזרתך… אני מהפלג הפרסי ואוהב לשמוע ואף לשיר בפרסית. לשם כך אני צריך להפוך כתיבה פרסית לתרגום פונטי כדי שאוכל לשיר את השירים. מקווה שיש לך דרך או אתר כל שהוא לבצע זאת.
  תודה רבה וחג שמח!!!!!

כתיבת תגובה