תודה לכל האנשים הטובים שהביאו את האתר הזה עד הלום:

תודה לגלי על עיצוב האתר הנוכחי ועל הדחיפה והסיוע יד-ביד להפיכת הידע שלי לכסף! בזכותה יש לי עכשיו בית ספר קטן ולכם יש קורסי לימוד פרסית, מבוא לבלשנות, סיור ערי בירה באיראן וקורס שנורקינג למימון המונים!

תודה לעידו קינן שישב לי על הראש עד שפתחתי את הבלוג, והגה ותכנן (ודיבר עם יובל בשפת הסתרים שלהם שאני לא מבינה) וייעץ ועודנו מייעץ – במסגרת מיתוג אישי ועסקי באינטרנט, ניהול מותגים ונוכחות רשת.

תודה ליובל קפלן שתכנת ועיצב וגם עשה קצת עבודה שחורה בהעברת האתר, ובאופן כללי מילא את כל משאלותיי בזמן אמת.

תודה ליעל אוקיי ולטלי נוה-ער על עיצוב הגרסאות הקודמות של האתר בדיוק לפי הפנטזיות שלי. מהעיצוב ההוא נשאר הבאנר בצבע קלף בראש האתר…

תודה לדוריתה בכר על הסרטונים – עריכת כל הלקטים מהטלוויזיה וצילום ועריכה של כל ההרצאות. עד שיהיה לה אתר – מס. הטלפון שלה הוא -054-6660976.

תודה לדני שביט על צילום התדמית המ-א-מם (זה פוטושופ), ועל כך שסבל את הדיבורים והשירה שלי במשך כל הצילומים.

תודה ישנה, חסד נעורים – לדורון כהנסקי על בניית האתר הראשון שלי.

ותודה לכל האנשים והמוסדות שהביאו אותי עד הלום:

תודה לרמי נדרי נוחו עדן, שכיוון אותי לתחום לימודי איראן.

תודה לפרופ' שאול שקד, תהא רוחו שמחה, שלימד אותי (כמעט) כל מה שאני יודעת על איראן הקדומה, וגם נתן לי כלים לחשוב לבד. וגם לכל המורים האחרים שלי, שמוזכרים בבלוג במקומות שונים.

תודה לעלמא – בית לתרבות עברית, שנתנה לי את החשיפה הראשונה כמרצה לקהל הרחב. המקום היחיד שאני מרצה בו בלי לשאול כמה משלמים.

ותודה גם לאריאל הרלב – מאמן כושר, ספורט תרפיסט וחבר טוב, על זה שאתה קיים.

אה, כן. ותודה למשה חרלופסקי על עסקים עושים עסקים – ארגון הנטוורקינג הגדול בישראל שאני גאה להיות חלק ממנו עוד מאז שהיו בו 300 אנשים (היום יש מעל 1000 חברים פעילים ועוד איזה 10000 שטרם התעוררו).

וכמובן תודה לכם, הקוראים והמגיבים שעושים את האתר הזה לדבר החי והנושם שהוא היום. אני שמחה לגלות כל אחד ואחד מכם.

כתיבת תגובה