תנאי השימוש באתר (תקנון)

תקשורת

הזנת כתובת האי־מייל בטופס רכישה, בדפי נחיתה, או במקומות אחרים באתר, מאשרת לנו ליצור עמך קשר בעניינים הקשורים להזמנתך או למשלוח תכנים רלוונטיים. כתובתך לא תועבר לצדדי ג' כלשהם. אפשר להסיר את עצמך מרשימת התפוצה ו/או לבקש במייל חוזר להפסיק לקבל הודעות פרסומיות, וכתובתך תוסר מרשימת התפוצה.

פרטיות

בעת ביצוע הזמנה יש לספק פרטים אישיים, ובכללם שם, כתובת משלוח (אם רלוונטי), כתובת אי־מייל ומס' טלפון. הפרטים הללו לעולם לא יועברו לצד שלישי. שנורקינג / ד"ר תמר עילם גינדין / הוצאת זרש לא תעשה בהם שימוש מלבד לצורך ההזמנה או ליצירת קשר כמפורט לעיל. פרטי התשלום בכרטיס אשראי אינם נשמרים אצלנו. אפשר לכתוב לנו בכל שאלה בנושאי פרטיות, או כדי לבקש שנמחק את פרטיכם לצמיתות.

תשלום

התשלום מתבצע בביט או באמצעות כרטיס אשראי בתקן אבטחה מחמיר (PCI). פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים אצלנו ואינם עוברים דרכנו. בתשלום בכרטיס אשראי, ביצוע העסקה מותנה באישור חברת האשראי.

מדיניות אספקת מוצר

קורסים דיגיטליים מסופקים באופן אוטומטי עם ההרשמה, אנא אפשרו מספר שעות להגעה. מוצרים פיזיים נשלחים תוך שבוע ב-HFD לנקודת איסוף או עד הבית, לפי בחירתך בעת התשלום. מוצרים פיזיים באיסוף עצמי נשמרים ללא הגבלת זמן, אך בעיכוב גדול מדיי נקודות איסוף עשויות להשתנות.

ביטול עסקה

ניתן לבטל עסקאות המבוצעות דרך האתר תוך 14 ימי עסקים, באמצעות משלוח הודעת אי־מייל או ווצאפ עם פרטי ההזמנה, בכפוף להוראות החוק ולתקנותיו.

אחריות

הקורסים נמכרים כפי שהם ("as is"). האחריות לוודא שהקורס מתאים, לפי תיאור הקורס הוא על הלקוח. ד"ר תמר עילם גינדין/שנורקינג תישא באחריות רק אם יראה הלקוח היכן תיאור הקורס מטעה.

קניין רוחני

התכנים בשנורקינג ובבית הספר המקוון של ד"ר תמר עילם גינדין הם הקניין הרוחני של ד"ר תמר עילם גינדין. תכני הבלוג מותרים לשימוש ברישיון cc-by-sa (שימוש חופשי תוך מתן קרדיט והפניה לאתר). התכנים בתשלום מורשים לשימוש על ידי הקונה בלבד, על גבי 2 מכשירים שונים לכל היותר. כל הפצה של התכנים באופן בלתי חוקי תטופל משפטית.

רכישת קורסים ומוצרים באתר ייחשבו כהסכמה לתנאי השימוש.

על רכישות המבוצעות באתרים שנורקינג/ ד"ר תמר עילם גינדין / הוצאת זרש יחולו דיני מדינת ישראל בלבד.

אנו שומרים את הזכות לעדכן את תנאי השימוש מעת לעת.

בכל שאלה, אנא צרו קשר בכתובת thmroffice@gmail.com

הגעת עד לכאן? כל הכבוד! רוב האנשים לא מגיעים לכאן כלל!

עשרת הראשונים שהגיעו עד הלום זוכים בהנחה נוספת של 5%. כל שעליך לעשות הוא לכתוב במקום של קוד הקופון "אחלה תקנון", ולקוות שהיו לפניך פחות מעשרה אנשים שעשו זאת.