25 Bahman
به درخواست برخی از سایت های سبز: با فریادهای الله اکبر و مرگ بر دیکتاتور، آمادگی خود را برای حضور در راه پیمایی 25 بهمن، نشان خواهیم داد

فراخوان فعالان جنبش سبز برای استقبال از تظاهرات ٢۵ بهمن با فریادهای شبانه
www.rahesabz.net
فراخوان فعالان جنبش سبز برای استقبال از تظاهرات ٢۵ بهمن با فریادهای شبانه

جرس: در ادامه حمایت ها از تقاضای مجوز راهپیمایی توسط میرحسین موسوی و مهدی کروبی برای ٢۵ بهمن ماه و در جهت حمایت از قیام های اعتراضیِ مردم مصر و تونس، گروهی از فعالین جنبش سبز با صدور فراخوانی از عموم ملت ایران دعوت کرده اند تا یکشنبه ٢۴بهمن ماه، با فریاد الله اکبر های خود، بار دیگر تپش حیات جنبش سبز را به رخ حکومت بکشانند و نشان دهند که مردم ایران همانند تمامی مردم خاورمیانه بر خاستگاه شان که همان حاکمیت مردم است، استوار ایستاده اند.

به گزارش ندای سبز آزادی، این فعالان با بیان اینکه از شامگاه ٢٢ بهمن ماه تا شامگاه یکشنبه ٢۴ بهمن ماه، همراه با پیروزی مردم مصر، راس ساعت ده شب به وقت تهران با گلبانگ الله و اکبر، آمادگی خود را برای حضور در روز ٢۵بهمن اعلام می کنیم.

گفتنی است تعدادی از تشکل های دانشجویی نیز، ضمن حمایت از تصمیمِ راهبران جنبش برای تظاهرات روز ٢۵ بهمن، از حامیان جنبش سبز دعوت کرده اند تا با فریادهای شبانۀ الله اکبر، در ٢٣ و ٢۴ بهمن ماه به استقبال مراسم و تظاهرات ٢۵ بهمن بروند.

* ma bi shomarimo piroz hamaseyeye khaso khashak 25bahman
V

* اخوی با الله اکبر گفتن ما بجایی نمی رسیم

* با الله اکبر مخالفم . باور کنید همین حرکت های مذهبی ما رو بیچاره کرد . ما می گوییم دموکراسی بر مبنای حقوق بشر و سکولار هستیم . یعنی دین نباید هیج جایگاهی در تعیین سنوشت ما داشته باشه

• ‎25 baman nabayad khiyabona khali beshe ta hameye sabzaye iran be azadi beresan mohemtarin vazife ro kasaei daran ke avalin saate rahpeimaei miyan
• manam mokhalefam ba in shoar ama age faghat vasile bashe vase tahrike baghiye oshkeli nadare

* پس به هیجا نمیرسی. چون اینجا ایرانه و طرز تفکر مردم فرق میکنه

* هر کی هر چی دوست داره بگه فقط برین بگین

* برای بازتاب بین المللی، آدرس این صفحه را به دوستان فیس بوکی خود با پیام خصوصی یا علنی بفرستید تا تعداد ما تا دوشنبه به بالاترین حد ممکن برسد، مرسی‌

* به جون مامانم!!!! هر کی نگه ….خودش میدونه

* ‎((-WE WANT FREEDOM-))
* دوستان عزیز خلاصه ای از فعالیت امروزم:

5 کارت تلفن و 327 تماس بیشتر نتونستم بزنم واسه این که تمومه بدن یخ زده بود دیگه نمیتونستم.

حدود 18 تا 25 تا از این تماس ها فوش دادن و گفتن برو کشکتو بشاب از این حرف ها…

200 تا 250 تا چیزی نگفتن و فقط گوش کردن به حرفام…

حدودا 100 تا هم حمایت کردند و اعلام آمادگی.

به خدا این روش زنگ زدن از تلفنهای عمومی بهترین چیزه خواهش میکنم بهش عمل کنید بهترین راه هست….

* ona ke ba allaho akbar mokhalefan , shoare khodeshono bedand , yek sedaee ma dar poshte bam , omid va hambastegi miare
* هر کی هر چی دوست داره بگه فقط برین بگین

* اسد: خوب شما بگو مرگ بر دیکتاتور

* رفقا
هدف ما تشکیل هسته در مسیر اصلیست ولی اگر در بعضی جاها نشد باید در خیابان های مجاور هسته را شکل داد

* حکومت سکولار

* ozv shavid baraye nejaye joune hamvatanan
http://www.facebook.com/pages/dr-khwast-sbzha-az-aljzyrh-bray-pwshsh-rsanh-ay-25-bhmn/192998427391483

* baraye joune khaharan o baradaraneman ozv shavid
http://www.facebook.com/pages/dr-khwast-sbzha-az-aljzyrh-bray-pwshsh-rsanh-ay-25-bhmn/192998427391483

* اگر تماس گرفتید با تلفن کارتی باشه اعتباری و مشخصات واقعی شما بر روی سیم کارت ثبت نشده باشه و از یک محل ثابت تماس نگیرید بلکه متحرک باشید .

* baraye tadavome nafasha dar 25om va rouzhaye bad az aan

* رفقا
من آدم مذهبی ای نیستم ولی یک شعار نباید بین ما اختلاف بندازه

* bikhyalllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

* آقا چه کاریه ؟ دنبال چی هستین؟ غیر از این نیست که دوباره خیلی ها رو میگرن و خلاص. مردم دنبال یه چیزی هستن و آقایان موسوی و کروبی دنبال یه چیز دیگه . این طوری که نمیشه.

* سید محمد حسینی اگر خونی از دماغ یک ایرانی به زمین بریزد.علاوه بر دیکتاتور٫ ( مردمی که در خانه به هر دلیلی نشستن واین دنیا را بر دنیای دیگر فقط به خاطر ترس ترجیح دادن٫)هم مقصرند وامیدوارم خدا آنها را ببخشد.با هم هستیم.نه پراکنده بلکه منسجم مثل مشت

* کاملا مزخرفه…اینا واسه جیب خودشون ملت رو به کشتن دادن و میدن….خاک تو سر کسی که هنوز نفهمیده یه طبل تو خالیه ندای سبز

* Rise up IRAAAAAAAAAAAAn

* رفقا
امروز هدف ما براندازی رژیمه .حاشیه ها را کم کنیم

* من هم چشمم آب نمیخوره چون مردم دنبال سیر کردن شکمشون هستند نه دموکراسی

* سبزها بی شمارند اما فقط تو اینترنت . نمیدونم چرا فقط شعار می دن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

* ‎42667 nafar!! midooni chie??daram fek mikonam in tedad az kolle sarbazaye gomnam ham bishtaran!!

* برخی توصیده کرده اند شعار اله اکبر بدهید. در پاسخ به این پیشنهاد:
١- انقلاب ایران خصلتی ضد اسلامی و ضد مذهبی شدید دارد با شعارهای اسلامی فقط شکست است و بس، اله اکبر شعار رژیمی ها است، شعار مخالفین رژیم نیست
٢- حزب اله با شعار اله اکبر در سالهای روی کار آمدن حکومت ننگین اسلامی، به صف اعتراضات حمله میکرد و قمه میکشید این شعار قمه کش ها بود.
٣- در سال ٨٨ هم خیلی از دختران شجاع در مقابل این شعار، شعار ما همه با هم هستیم را مطرح کردند و چه ابتکار جالبی بود. ما همه با هم هستیم اعتماد به نفس ایجاد میکند، اله اکبر نوددرصد حاضر به تکرار نیستند و تفرقه ایجاد میکند. هر شعار ارتجاعی تفرقه ایجاد کن است.
٤- مرگ بر دیکتاتور، مرگ بر خامنه ای، مرگ بر اصل ولایت فقیه، مرگ بر جمهوری اسلامی، حمهوری اسلامی نمیخوایم نمیخوایم، زندانی سیاسی آزاد باید گردد، این شعارها مال مردم است همه مخالفین نظام از این شعارها خوششون میاد لطفا شعارهای رژیمی مثل اله اکبر را دیگر تکرار نکنید.
٥- تو این اطاق هزاران بی مذهب هست. تعدادی مسیحی و تعدادی هم با مذاهبی غیر از اسلام.
خیلی ها از شعار اله اکبر بدشون میاد. این شعارها بی احترامی به دیگران هم هست. انقلاب سیاسی است و به شعارهای سیاسی احتیاج دارد. نه شعارهای ایدئولوژیک. البته خوشحباته تعداد طرفداران این شعار انگشت شمارند ولی حتی یک نفر هم که بگوید باید عکس العمل نشان داد. اینهم بخشی از مبارزه ما با رژیم و ایدئولوژی آن است.
٦- مردم متحد شکست نمیخورند. اما اتحاد به شعارهای متحد کننده نیاز دارد هرنوع شعار مذهبی عامل و ابزار مهمی برای ایجاد تفرقه است.
٧- و بالاخره انقلاب ما باید به دنیا نشان دهد که خواستهای مترقی دارد نه ارتجاعی و مذهبی. دنیا باید از شعارهای شما پشتیبانی کند. انقلاب ما باید مردم جهان را به حمایت از خود تشویق کند. شعارهای مذهبی دنیا را از ما دور میکند و خدمت بزرگی به رژیم است. به همین دلیل اله اکبر شعاری رژیمی است. لطفا تکرار نکیند.

* سبزها بی شمارند اما فقط تو اینترنت . نمیدونم چرا فقط شعار می دن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

* نترس از گوله دشمن گل لادن

* برادر بسیجی با اون اعتقادات مزخرف و ظاهر و باطن کثیفت. من 25 بهمن برای مردن در خیابان می آیم. من همانی هستم که در عاشورا در مقابل ضربات باتومت به من و امثال من سکوت کردم و مظلوم بودم. اما الآن دیگه فهمیدم مظلوم بودن افتخار نیست! تو اگر اسم خودت رو مرد میذاری به چه حقی دست روی یک دختر بلند میکنی و اون دختر ضعیف که برای آزادی به خیابان آمده و هیچ سلاحی برای دفاع از خودش نداره رو با باتوم و … میزنی؟ اما این رو بدون در روز 25 بهمن فقط کافیه یک ضربه باتوم به من بزنی تا دو ضربه بهت بزنم. اما اگه خیلی دوست داری طعم شهادت رو بچشی فقط کافیه جلوی من دست روی یک دختر بلند کنی! به اون خدایی که تو میپرستی اگه فرار هم کنی دنبالت میام و قسم میخورم زنده ات نمیذارم. من هیچ چیز برای از دست دادن ندارم و تا آخر پای محاکمه و اعدام و … هم می ایستم پس خیالت از این بابت راحت و یه وقت فکر نکنی من میترسم فردا روز شناسایی بشم. به روح پاک سهراب و ندا قسم خون جلو چشمام رو گرفته و کاملا با تظاهرات سکوت و بی خشونت مخالفم. پس حواست باشه و یه بار هم که شده فرمان اون مزدور بالاسری ات رو اطاعت نکن چون باید تاوانش رو پس بدی

* مزخرف نگو بچه

* دیکتاتور رفتنی است. این ایران و ایرانی‌ است که میماند. به ملت بپیوندید برادران ارتش/سپه. ما هموطن و هم خونیم. ایرانی‌ ایرانی‌ نمیکشد….

* 25 بهمن نزدیک است . ای خدا کمی شجاعت به این ترسوهای سبز بده تا بیان بیرون .ما چند منافق گیرمون نیومده تا حالش رو جا بیاریم !!!

* آخ اخ ترسيدم

* الله اکبر شعار بسیجی‌ هست. فریاد ما آزادی ،آزادی

* (לזה שכתב ש-25 בבהמן קרוב): به زودی هک و بلوک میشه…

* جنبش سبز دو مشکل اساسی داره:
1. معلم ایدوئولوژیک نداره تا منظومه فکری جنبش رو ترسیم کنه و همه از یک منظومه فکری واحد پیروی کنند
2. یک رسانه فراگیر نداره تا به وسیله اون این منظومه فکری رو بین اقشار مختلف مردم تبلیغ کنه.
من خودم آرزومه که جنبش سبز موفق بشه ولی تا وقتی این دو مشکل رفع نشه بعید می دونم موفقیتی حاصل بشه

* خودرهاگران: رهنمودهای عملی برای مبارزه در خیابان — خودرهاگران
khodrahagaran.org

* دوستان عزیز خلاصه ای از فعالیت امروزم:

5 کارت تلفن و 327 تماس بیشتر نتونستم بزنم واسه این که تمومه بدن یخ زده بود دیگه نمیتونستم.

حدود 18 تا 25 تا از این تماس ها فوش دادن و گفتن برو کشکتو بشاب از این حرف ها…

200 تا 250 تا چیزی نگفتن و فقط گوش کردن به حرفام…

حدودا 100 تا هم حمایت کردند و اعلام آمادگی.

به خدا این روش زنگ زدن از تلفنهای عمومی بهترین چیزه خواهش میکنم بهش عمل کنید بهترین راه هست….

* All my young, dear fellows: Don't wait for any leader! Look for Leading"…Mousavi ya har kas e digari, az shoma shojaa tar va rahbar tar nistan…2) don't worry about BBC and Voice of America …CNN…Their governments like to get rid of Iranian activists by the black regime's hands so if "be nafeshoon basheh" they show us…We make them out of Iran to show us…!

* چگونه از دستبند پلاستیکی فرار کنیم http://www.youtube.com/watch?v=kB_gwYz5Mqs

* دعوت از ارتش، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی برای پیوستن به مردم در 25 بهمن
http://www.facebook.com/pages/dwt-az-artsh-spah-bsyj-w-nyrwy-antzamy-bray-pywstn-bh-mrdm-dr-25-bhmn/178169315559480

* bacheha kasi tarafeshun sholoogh shod vase alaho akbar?

* دانشجویان سبز ایران http://www.facebook.com/pages/dktr-mhmd-mlky-Dr-Mohammad-Maleki/104627492948481 dr mohammade maleki ham 25 bahman ra share kard…. tashkor konid… evalin raeese daneshgah tehran baad az enghelab ke nesfe omrash dar zendan bood ast…….

* man ba chandta bache daneshju tamas dashtam.etelaate kafi nadaran. hich sedaye marg bar dictator ham nayumade!! man fekr konam bishtariha az kharej az iran hastan kr ruye in wall hastan !!chejuri bayad etelaresani konim.torokhoda ye kari konim in forsat az dast nare

* Na beh hossein, na beh hassan, na beh moussavi, na beh karoubi, na beh rajavi…. Ma hastim barayeh Iran hastim….Azad az eslam o akhound!!

* درود ، اگر اتحاد و انسجام همه اقشار مردم به این آسانی بود که با یک فراخوانی از گروه اعتقادی – سیاسی خود جدا شده و به مردم میپیوستند، بسیار ایده‌آل بود! ولی‌ در ایران، به این اسانی‌ این اتفاق نمیافتد! ایران، مثل مصر نیست! زیرا در ایران مثلا …به جز پلیس یا قوای انتظامی، قوای جان بر کفّ رژیم یعنی‌ سربازان غایب و یا حاضر امام زمان مثل بسیجی‌ و پاسدار هم وجود دارند که مغز آن‌ها با اراجیف دینی – مذهبی‌ شستشو داده شده است! طبق شعار چه بکشی چه کشته شوی به بهشت برّین می‌روی! خوب با این تفاصیل فکر می‌کنید که این امر به این راحتی‌ تحقّق پذیر است؟! امیدواریم!

* بچه ها مراقب باشین بعضیا از عماول داخل نظام هستند که میخوان مارو نا امید کنن هشیار باشین و ادمین باید کمک کنه

* saat 9 ?!

* tavajo bein fetneh amsle hamid mostafa nakonyd in ha non be nerkhe roz mikhoran farda ke in diktator ha raftam amsale inha migan mato mobarez bodim age jorat daran byan jolo msle tarsoha nabashan faght hafnazanan axa vaghey shono bezaran.

כתיבת תגובה